Start

Losowe zdjęcie

Gmina Kruszyna

Konie

ABC wędkowania

Drużyna Oldbojów z Kruszyny

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej

Szkolny Związek Sportowy Powiatu Częstochowskiego

Euro 2016

Sport Powiatu Częstochowskiego

Gościmy

•Naszą witrynę przegląda teraz• •14 gości• ••
•Copyright © 2019 Koordynator Sportu Gminy Kruszyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.•
Koordynator sportu


Rejonowe rozgrywki w szachach - 2014

Rozgrywki rejonowe zaplanowano na 12 marca 2014 roku w Częstochowie. Naszą gminę reprezentować będą trzy drużyny: dziewczęta z gimnazjum i szkoły podstawowej w Kruszynie oraz dziewczęta z gimnazjum w Widzowie.

 
WYNIKI GIMNAZJADY POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W SZACHACH 2013/2014


WYNIKI GIMNAZJADY POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

W SZACHACH.

CHŁOPCY

Indywidualnie:

M-ce Nr Nazwisko Imię Ranking Szkoła                    Pkt . MBch. Bch. Prog. Wins

1           3  Węgl iński , Michał 1000 Gimnazjum Konopiska           7,0 21,50 28,00 28,0            7

2            2 Ki ta, Grzegorz 1000 Gimnazjum Kamienica Polska      5,5 20,50 30,50 22,5            5

3           12 Grzesik, Michał 1000 Gimnazjum Skrzydlów               5,0 20,00 29,00 21,0          5

4           7 Łyszczarz, Dominik 1000 Gimnazjum Kamienica Polska 4,5 19,50 26,50 18,5           4

5           5 Kl imas, Adr ian 1000 Gimnazjum Lelów                         4,0 21,50 28,50 17,0          4

6           9 Włodarski , Bar tosz 1000 Gimnazjum Lelów                   4,0 18,50 27,50 16,0           4

7           8 Remiszewski , Mateusz 1000 Gimnazjum Widzów           4,0 13,00 20,00 14,0          4

8           6 Knysak, Michał 1000 Gimnazjum Kruszyna                     4,0 12,00 16,50 11,0           4

9          11 Kręt , Cezary 1000 Gimnazjum Widzów                          3,0 19,50 27,00 14,0           3

10        13 Grabny, Dominik 1000 Gimnazjum Kruszyna                 3,0 19,00 25,50 14,0          3

11          1 Marczak, Tomasz 1000 Gimnazjum Konopiska               2,0 16,00 20,50 8,0             2

12          4 Topolski , Dawid 1000 Gimnazjum Skrzydlów                2,0 15,00 20,00 9,0             2

13       10 Falana, Krzysztof 1000 Gimnazjum Mstów                      1,0 15,00 22,00 3,0              1

14       14 Sojda, Mi łosz 1000 Gimnazjum Mstów                            0,0 16,00 21,50 0,0              0

Zespołowo:

Miejsce  Szkoła                     N      M-ce Nazwisko Imię Pkt .

1 Gimnazjum Kamienica Polska 2                                                         10,0

2 Ki ta, Grzegorz                  5,5

4 Łyszczarz, Dominik          4,5

2 Gimnazjum Konopiska               2                                                           9,0

1 Węgl iński , Michał          7,0

11 Marczak, Tomasz             2,0

3 Gimnazjum Lelów                        2                                                           8,0

5 Kl imas, Adr ian               4,0

6 Włodarski , Bar tosz        4,0

4 Gimnazjum Skrzydlów                2                                                            7,0

3 Grzesik, Michał                 5,0

12 Topolski , Dawid               2,0

5 Gimnazjum Widzów                     2                                                            7,0

7 Remiszewski , Mateusz    4,0

9 Kręt , Cezary                      3,0

6 Gimnazjum Kruszyna                   2                                                          7,0

8 Knysak, Michał                 4,0

10 Grabny, Dominik            3,0

7 Gimnazjum Mstów                       2                                                            1,0

13 Falana, Krzysztof            1,0

14 Sojda, Mi łosz                0,0

DZIEWCZĘTA

Indywidualnie:

M-ce Nr Nazwisko Imię Ranking Szkoła Pkt . MBch. Bch. Prog.               Wins

1 2 Kasprzak, Monika 1000 Gimnazjum Kruszyna   6,0 20,00 28,50 22,0                          6

2 4 Giermala, Jul i ta 1000 Gimnazjum Lelów          6,0 20,00 27,00 24,0                          6

3 5 Błasiak, Monika 1000 Gimnazjum Widzów        5,0 19,50 27,00 19,0                          5

4 9 Pawl ik, Agnieszka 1000 Gimnazjum Lelów       5,0 19,00 26,50 20,0                          5

5 8 Herba, Katarzyna 1000 Gimnazjum Konopiska  4,0 15,00 22,00 13,0                          4

6 11 Sieradzka, Aleksandra 1000 Gimnazjum Mstów 3,0 22,00 30,00 15,0                          3

7 12 Babi j , Dominika 1000 Gimnazjum Mstów      3,0 17,00 24,00 14,0                         3

8 1 Skal ik, Joanna 1000 Gimnazjum Konopiska       3,0 14,00 20,00 12,0                         3

9 6 Ościk, Justyna 1000 Gimnazjum Kruszyna          2,5 17,00 24,00 12,5                         2

10 3 Sznajder , Anna 1000 Gimnazjum Widzów       2,0 14,00 20,00 8,0                           1

11 7 Pluta, Paul ina 1000 Gimnazjum Skrzydlów      1,5 17,00 23,00 7,5                           1

12 10 Skibińska, Klaudia 1000 Gimnazjum Skrzydlów 1,0 14,50 22,00 1,0                        1

Zespołowo:

Miejsce  Szkoła          N      M-ce Nazwisko Imię Pkt .

1 Gimnazjum Lelów       2                                                        11,0

2 Giermala, Jul i ta            6,0

4 Pawl ik, Agnieszka          5,0

2 Gimnazjum Kruszyna 2                                                            8,5

1 Kasprzak, Monika           6,0

9 Ościk, Justyna                  2,5

3 Gimnazjum Widzów     2                                                         7,0

3 Błasiak, Monika              5,0

10 Sznajder , Anna               2,0

4 Gimnazjum Konopiska 2                                                          7,0

5 Herba, Katarzyna             4,0

8 Skal ik, Joanna                  3,0

5 Gimnazjum Mstów       2                                                           6,0

6 Sieradzka, Aleksandra      3,0

7 Babi j , Dominika             3,0

6 Gimnazjum Skrzydlów 2                                                          2,5

11 Pluta, Paul ina                  1,5

12 Skibińska, Klaudia           1,0

 

GRATULACJE  dla zwycięzców i wszystkich uczestników

 
WYNIKI IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W SZACHACH W ROKU SZKOLNYM 2013/14


WYNIKI IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W SZACHACH

W ROKU SZKOLNYM 2013/14

CHŁOPCY

Indywidualnie:

M-ce Nr Nazwisko Imię        Ranking   Szkoła                    Pkt .     MBch     . Bch.    Prog.    Wins

1       1     Binek, Dawid          1600          SP Aleksandr ia       7,0 22,00       32,00     28,0       7

2        8     Kocela, Paweł        1000         SP Lelów                  6,0 19,50       27,50     24,0        6

3      12    Popczyk, Patryk      1000         SP Łojki                    5,0 18,50       27,00     20,0       4

4      15    Maszczyk, Michał    1000         SP Nr 1 Blachownia 4,5 19,50       28,00     19,0       4

5       11    Ujma, Paweł           1000         SP Łojki                    4,5 18,50        27,50    17,0       4

6      13    Resakowski , Ar tur 1000         SP Mstów                 4,0 22,00       33,00     19,0      4

7        7    Włodarski , Adr ian  1000         SP Lelów                  4,0 20,50       29,50      22,0      4

8        3    Danecki , Cypr ian   1400         SP Konopiska          4,0 18,00      26,00      18,0        4

9       4      Wałek, Jakub          1000         SP Konopiska          4,0 17,50      24,00      15,0        4

10    20    Dobrakowski , Jan    1000         SP Widzów              4,0 16,50      25,00      16,0       4

11    16    Barzak, Bar tosz       1000       SP Nr 1 Blachownia   4,0 14,50      20,50      13,0       4

12    14   Szczot , Mikołaj          1000       SP Mstów                  3,0 19,50      27,50      15,0      3

13      2   Budzik, Bar tosz         1000       SP Aleksandr ia        3,0 17,50     24,50      10,0      3

14      5  Kapkowski , Paweł      1000       SP Kruszyna            3,0 17,50      23,50     10,0      2

15     10  Reniszewski , Br ian   1000       SP Lgota Mała          3,0 16,00       22,00     11,0      2

16       9   Gieroń, Piot r             1000        SP Lgota Mała         3,0 12,00      17,00       8,0      2

17      17 Stanuch, Jakub           1000        SP Rędziny Osiedle  2,5 16,00       22,00      8,5       1

18      19 Kuban, Kami l             1000         Sp Skrzydlów            2,5 13,50       19,50      11,0    1

19       6   Praszczyk, Marcin     1000        SP Kruszyna              2,5 12,00      17,00       8,0      2

20     21    Łapeta, Paweł          1000        SP Widzów                 2,0 14,50      20,50       8,5      0

21     18 Pakuła, Paweł             1000        SP Rędziny Osiedle    1,5 14,00      21,50       7,0      0

 

Zespołowo:

Miejsce  Szkoła                        Pkt .           M-ce                  Nazwisko Imię          Pkt .

1   SP Aleksandria                   10,0 1                   Binek, Dawid               7,0

13                   Budzik, Bar tosz         3,0

2   SP Lelów                             10,0 2                    Kocela, Paweł              6,0

7                    Włodarski , Adrian    4,0

3   SP Łojki                                9,5 3                   Popczyk, Pat ryk         5,0

5                   Ujma, Paweł                 4,5

4    SP Nr 1 Blachownia              8,5            4             Maszczyk, Michał                4,5

11          Barzak, Bar tosz                    4,0

5    SP Konopiska                        8,0            8            Danecki , Cypr ian               4,0

9            Wałek, Jakub                         4,0

6    SP Mstów                             7,0            6             Resakowski , Ar tur              4,0

12              Szczot , Mikołaj                   3,0

7    SP Widzów                           6,0          10               Dobrakowski , Jan               4,0

20              Łapeta, Paweł                      2,0

8    SP Lgota Mała                      6,0          15               Reniszewski , Br ian            3,0

16                Gieroń, Piot r                       3,0

9    SP Kruszyna                         5,5          14                Kapkowski , Paweł             3,0

19               Praszczyk, Marcin               2,5

10   SP Rędziny  Osiedle           4,0           17               Stanuch, Jakub                    2,5

21               Pakuła, Paweł                     1,5

11   SP Skrzydlów                      2,5          18               Kuban, Kami                       2,5

 

DZIEWCZĘTA:

Indywidualnie:

M-ce    Nazwisko Imię                       Szkoła                  Pkt .                     Wins

1          Dziura, Karolina                    SP Lelów                 6,5 6

2           Chłąd, Oliwia                       SP Aleksandria        5,0 4

3          Resakowska, Emilia             SP Mstów                4,5 4

4          Dudek, Żaklina                     SP Kruszyna            4,5 3

5          Wróż, Weronika                    SP Aleksandria        4,0 2

6          Bogdanowicz, Agnieszka      SP Lgota Mała        4,0 4

7          Jasion, Ol iwia                       SP Lelów                4,0 3

8         Kołodziejczyk, Kinga              SP Konopiska         4,0 4

9        Budzisz, Kinga                        SP Łojki                  4,0 3

10       Nowak, Sofia                          SP Lgota Mała        3,5 3

11    Kowalczyk, Monika                     SP Konopiska        3,5 3

12    Broniszewska, Rozalia               SP Kruszyna           3,5 2

13     Łapaj, Natalia                            SP Mstów                3,0 3

14     Łągiewka, Anna                        SP Skrzydlów          3,0 2

15     Warwas, Julia                           SP Łojki                   2,5 1

16     Dudek, Wiktoria                        SP Rędziny Osiedle 2,5 1

17     Ciura, Kaja                                SP Skrzydlów          1,0 0

 

Zespołowo:

Miejsce  Nazwa szkoły  Pkt .     M-ce     Nazwisko Imię              Pkt .

1            SP Lelów           10,5 1         Dziura, Karol ina              6,5

7         Jasion, Oliwia                   4,0

2 SP Aleksandria            9,0 2          Chłąd, Oliwia                  5,0

5          Wróż, Weronika               4,0

3 SP Kruszyna                8,0 4         Dudek, ŻaklIna                 4,5

12        Broniszewska, Rozal ia      3,5

4 SP Mstów                     7,5         3          Resakowska, Emilia         4,5

13          Łapaj , Natalia                 3,0

5 SP Lgota Mała             7,5          6         Bogdanowicz Agnieszka  4,0

10         Nowak, Sofia                   3,5

6 SP Konopiska              7,5          8       Kołodziejczyk, Kinga         4,0

11       Kowalczyk, Monika          3,5

7 SP Łojki                       6,5          9       Budzisz, Kinga                   4,0

15        Warwas, Julia                   2,5

8 SP Skrzydlów              4,0         14        Łągiewka, Anna                3,0

17        Ciura, Kaja                        1,0

9 SP Rędziny - Osiedle   2,5         16      Dudek, Wiktoria                 2,5

 

GRATULACJE  dla zwycięzców i wszystkich uczestników

 
Finał gimnazjady powiatu częstochowskiego w koszykówce dziewcząt – 2013/14

 


W piątek 28 lutego 2014 roku w Czarnym Lesie zostaną rozegrane finały gimnazjady powiatu częstochowskiego w koszykówce dziewcząt. Z terenu Naszej gminy do finału dotarła drużyna z Zespołu Szkolnego w Widzowie.

 
Igrzyska Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w roku szk. 2013/14

 


Igrzyska Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w piłce ręcznej dziewcząt i  chłopców w roku szk. 2013/14 odbędą się we wtorek 25.02.2014 r. w Mstowie. Naszą gminę reprezentują drużyny z Kruszyny i z Widzowa.

 
«•pierwsza••poprzednia•12345678910•następna••ostatnia•»

•Strona 8 z 20•
 

Zegarek

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
19 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz

Do końca roku zostało 196 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Pogoda Kruszyna

Obóz sportowy w ferie 2016 roku

Obóz sportowy w 2016 r.
 

LICZNIK ODWIEDZIN od 29.01.2012 r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj18
mod_vvisit_counterWczoraj32
mod_vvisit_counterW tym tygodniu131
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień239
mod_vvisit_counterObecny miesiąc598
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc992
mod_vvisit_counterWszystkie221184

Online (w ciągu ostatnich 20 min.): 2
0 3.90.207.89
,
Dzisiaj: •Cze• 19, 2019