Start

Losowe zdjęcie

Gmina Kruszyna

Konie

ABC wędkowania

Drużyna Oldbojów z Kruszyny

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej

Szkolny Związek Sportowy Powiatu Częstochowskiego

Euro 2016

Sport Powiatu Częstochowskiego

Gościmy

•Naszą witrynę przegląda teraz• •18 gości• ••
•Copyright © 2019 Koordynator Sportu Gminy Kruszyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.•
Rok 2014


Eliminacje Euro 2016 - terminarz

 


 

Terminarz meczów reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2016:

Gibraltar - Polska: 7 września 2014 r., godz. 20:45

Polska - Niemcy: 11 października 2014 r., godz. 20:45

Polska - Szkocja: 14 października 2014 r., godz. 20:45

Gruzja - Polska: 14 listopada 2014 r., godz. 18:00

Irlandia - Polska: 29 marca 2015 r., godz. 20:45

Polska - Gruzja: 13 czerwca 2015 r., godz. 18:00

Niemcy - Polska: 4 września 2015 r., godz. 20:45

Polska - Gibraltar: 7 września 2015 r., godz. 20:45

Szkocja - Polska: 8 października 2015 r., godz. 20:45

Polska - Irlandia: 11 października 2015 r., godz. 20:45

 
Eliminacje Euro 2016

 

data godzina miejsce mecz
07.09.2014 20:45 Faro-Loule
Gibraltar
0:7
Polska
07.09.2014 18:00 Tbilisi
Gruzja
1:2
Irlandia
07.09.2014 20:45 Dortmund
Niemcy
2:1
Szkocja
11.10.2014 18:00 Dublin
Irlandia
7:0
Gibraltar
11.10.2014 18:00 Glasgow
Szkocja
1:0
Gruzja
11.10.2014 20:45 Warszawa
Polska
2:0
Niemcy
14.10.2014 20:45 Faro-Loule
Gibraltar
vs
Gruzja
14.10.2014 20:45 Gelsenkirchen
Niemcy
vs
Irlandia
14.10.2014 20:45 Warszawa
Polska
vs
Szkocja
14.11.2014 18:00 Tbilisi
Gruzja
vs
Polska
14.11.2014 20:45 Brema
Niemcy
vs
Gibraltar
14.11.2014 20:45 Glasgow
Szkocja
vs
Irlandia
29.03.2015 18:00 Tbilisi
Gruzja
vs
Niemcy
29.03.2015 18:00 Glasgow
Szkocja
vs
Gibraltar
29.03.2015 20:45 Dublin
Irlandia
vs
Polska
13.06.2015 18:00 Warszawa
Polska
vs
Gruzja
13.06.2015 18:00 Dublin
Irlandia
vs
Szkocja
13.06.2015 20:45 Faro-Loule
Gibraltar
vs
Niemcy
04.09.2015 18:00 Tbilisi
Gruzja
vs
Szkocja
04.09.2015 20:45 Frankfurt
Niemcy
vs
Polska
04.09.2015 20:45 Faro-Loule
Gibraltar
vs
Irlandia
07.09.2015 20:45 Warszawa
Polska
vs
Gibraltar
07.09.2015 20:45 Dublin
Irlandia
vs
Gruzja
07.09.2015 20:45 Glasgow
Szkocja
vs
Niemcy
08.10.2015 18:00 Tbilisi
Gruzja
vs
Gibraltar
08.10.2015 20:45 Dublin
Irlandia
vs
Niemcy
08.10.2015 20:45 Glasgow
Szkocja
vs
Polska
11.10.2015 20:45 Lipsk
Niemcy
vs
Gruzja
11.10.2015 20:45 Faro-Loule
Gibraltar
vs
Szkocja
11.10.2015 20:45 Warszawa
Polska
vs
Irlandia
 
WYNIKI IGRZYSK POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w piłce nożnej chłopców w roku szkolnym 2014/15

 


 

WYNIKI IGRZYSK  POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

w piłce nożnej chłopców w roku szkolnym 2014/15

ELIMINACJE:

Grupa A (Kruszyna) Grupa B (Mykanów) Grupa C (Koniecpol) Grupa D (Blachownia)

Kruszyna-Widzów  4:0    Mykanów-Lubojna  3:0             Koniecpol 1-Koniecpol 2  1:7      Blachownia-Starcza        4:1

Kruszyna-Lgota M  0:0   Borowno-Mykanów 5:6             Koniecpol 2-Mstów          0:10     Starcza-Konopiska         2:3

Lgota M-Widzów    5:0   Lubojna-Borowno    0:3              Koniecpol 1-Mstów          2:7      Konopiska-Blachownia   0:7

 

1.  Kruszyna    awans       1.  Mykanów    awans            1. Mstów           awans                        1. Blachownia  awans

2.  Lgota Mała   awans     2. Borowno      awans             2. Koniecpol 2  awans                        2.  Konopiska  awans

3.  Widzów                         3. Lubojna                                3. Koniecpol 1                                      3. Starcza

 

PÓŁFINAŁY:

Grupa E                                                             Grupa F

1. Kruszyna       awans do finału                     1.  Blachownia     awans do finału

2. Lgota Mała   awans do finału                      2.  Mstów             awans do finału

3. Mykanów                                                       3. Koniecpol 2

4. Borowno                                                         4. Konopiska

FINAŁ – Mstów, 08 października   godz. 9.30

I miejsce grupa E KRUSZYNA    3-1    MSTÓW II miejsce grupa F

I miejsce grupa F BLACHOWNIA    1- 0    LGOTA MAŁA II miejsce grupa E

Przegrani o III miejsce MSTÓW – LGOTA MAŁA   0:4 (po dogrywce, w normalnym  czasie 0:0)

Wygrani o I  miejsce BLACHOWNIA – KRUSZYNA        1:0

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

  1. BLACHOWNIA
  2. KRUSZYNA
  3. LGOTA MAŁA
  4. Mstów

5-6    Mykanów,  Koniecpol 2

7-8   Borowno, Konopiska

9-12  Widzów,  Lubojna,  Koniecpol 1,  Starcza

 
WYNIKI GIMNAZJADY POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO w piłce nożnej dziewcząt w roku szkolnym 2014/15

 


 

WYNIKI GIMNAZJADY  POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

w piłce nożnej dziewcząt w roku szkolnym 2014/15

ELIMINACJE: 01 X 2014r.

Grupa A  (Borowno)                  Grupa B (Rędziny)                        Grupa C (Przyrów)

 

Rzerzęczyce-Kruszyna    4:0                         Widzów-Rędziny 0:1                                   Kamienica P.-Przyrów  2:0

Borowno-Kłomnice         3:0                          Kusięta- Mstów  0:3                              Koniecpol 2-Koniecpol 1   1:0

Kruszyna-Kłomnice        0:3                       Kusięta-Widzów   2:0                              Kamienica P-Koniecpol 2   1:0

Borowno-Rzerzęczyce   2:0                           Rędziny-Mstów 0:3                                     Koniecpol 1-Przyrów   0:1

Kłomnice-Rzerzęczyce  4:1                         Widzów-Mstów   0:1                                     Przyrów-Koniecpol 2   0:2

Rędziny-Kusięta    1:0

1. Borowno         awans                              1. Mstów       awans                               1. Kamienica Polska  awans

2. Kłomnice        awans                             2. Rędziny    awans                                2. Koniecpol 2             awans

3. Rzerzęczyce                                                3. Kusięta                                            3. Przyrów

4. Kruszyna                                                    4. Widzów                                           4. Koniecpol 1

Gimn Zawada nieobecne

 

FINAŁ:    Koniecpol, 07 X 2014

Grupa D                                                                                                                    Grupa E

Borowno- Rędziny            1:1                                                                                       Mstów-Kamienica P     1:2

Rędziny-Koniecpol 2        0:0                                                                                   Kamienica P-Kłomnice    1:0

Borowno-Koniecpol 2      4:1                                                                                        Mstów-Kłomnice         2:0

 

I miejsce grupa D: BOROWNO - MSTÓW II miejsce grupa E 0:0    (karne 2:1)

I miejsce grupa E: KAMIENICA P - RĘDZINY II miejsce grupa D 1:0

Przegrani o III miejse RĘDZINY  -  MSTÓW                 0:2

Wygrani o I  miejsce BOROWNO  -  KAMIENICA P      1:0

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

  1. BOROWNO (Dominika i Kinga Woszczyńska, Dominika Kniejska, Aneta Grabińska,  Klaudia Janeczek, Ola Pietruszka, Karolina Zalewska, Paulina Pestka, Sandra Zając, Paulina Otręba,  opieka: Wiesław Matyga)
  2. KAMIENICA POLSKA
  3. MSTÓW
  4. Rędziny

5-6           Kłomnice, Koniecpol 2

7-9        Rzerzęczyce, Kusięta, Przyrów

10-12   Kruszyna, Widzów, Koniecpol 1

 
WYNIKI GIMNAZJADY POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 2014

 


 

WYNIKI GIMNAZJADY POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Rok szkolny 2014/15

 

ELIMINACJE:

grupa A                              grupa B                                grupa C                          grupa D

(Rzerzęczyce 24 IX)           (Kamienica P. 26 IX)            (Witkowice 26 IX)         (Mstów 26 IX)

 

Kłomnice-Widzów         3:1      Kamienica P-Blachownia 4:1   Witkowice-Rudniki 7:0     Koniecpol 2-Mstów          0:2

Rzerzęczyce-Widzów    2:4      Przyrów-Starcza                1:7    Mykanów-Rudniki  3:3    Skrzydlów-Koniecpol 1     1:1

Rzerzęczyce-Kruszyna   1:3      Przyrów-Blachownia         4:1   Mykanów-Rędziny  2:13  Dąbrowa Z-Koniecpol 2     0:1

Kłomnice-Kruszyna       3:4      Kamienica P-Starcza          0:3   Rędziny-Witkowice   4:1   Mstów-Skrzydlów            2:0

Kamienica P-Przyrów       6:0                                              Koniecpol 1-Dąbrowa Z    2:2

Koniecpol 2-Skrzydlów     1:1

Mstów-Koniecpol 1           4:0

Dąbrowa Z-Skrzydlów     2:2

Koniecpol 2-Koniecpol 1  2:0

Mstów-Dąbrowa Z            2:0

1. Kruszyna  awans               1. Starcza  awans                        1. Rędziny  awans           1. Mstów   awans

2. Kłomnice  awans                2. Kamienica Polska  awans      2. Witkowice awans       2. Koniecpol 2  awans

3. Widzów                               3. Przyrów                                    3. Mykanów                     3. Skrzydlów

4. Rzerzęczyce                         4. Blachownia                               4. Rudniki                        4. Dąbrowa Zielona

5. Koniecpol 1

PÓŁFINAŁY: 03. X

GRUPA E    (Starcza)                                                                            GRUPA F  (Rędziny)

Kamienica P-Kruszyna   1:2                                                              Mstów - Witkowice          3-0

Starcza-Kłomnice            7:2                                                             Rędziny - Koniecpol 2     3-3

Kłomnice-Kamienica P   2:1                                                             Witkowice - Koniecpol 2  1-2

Starcza-Kruszyna            7:0                                                              Mstów - Rędziny              8-1

Mecze z eliminacji:                                                                 Mecze z eliminacji:

Kłomnice-Kruszyna            3:4                                                                     Mstów - Kopniecpol 2      2-0

Kamienica P-Starcza          0:3                                                                     Rędziny - Witkowice        4-1

 

1. Starcza   awans do finału                                                                          1. Mstów         awans do finału

2. Kruszyna awans do finału                                                                        2. Koniecpol 2  awans do finału

3. Kłomnice                                                                                                     3. Rędziny

4. Kamienica Polska                                                                                        4. Witkowice

 

FINAŁ: Kruszyna, 08 X 2014

I miejsce grupa E: STARCZA    3:0    KONIECPOL 2 II miejsce grupa F

I miejsce grupa F:     MSTÓW      3:0    KRUSZYNA II miejsce grupa E

Przegrani o III miejsce Koniecpol 2 - Kruszyna    7-1

Wygrani o I  miejsce Mstów          - Starcza        3-2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ GIMNAZJADY:
1. Mstów (Dominik Mermer, Dominik Gołda, Fabian Orlikowski, Wojciech  Banaś, Michał Sowiński, Adrian Jura, Maksymilian Stanirowski, Krzysztof  Motłoch, Kuba Cichór, Grzegorz Kuban, opieka: Piotr Ujma)

2. Starcza (Marcin Bogacz, DanielBłaszczyk, Bartłomiej Liszczyk, Krystian Bąk, Ernest Heryk, Dominik Badora, Szymon Jędrzejewski, Patryk Pakuła, Bartosz Rzeźniczek, Mateusz Ząbkowski, opieka: p Opuchlik)
3. Koniecpol 2 (Bartosz Turczyn, Krzysztof Makówka, Mariusz Pudło, Łukasz Świerczyna, Dawid Kabała, Dawid Więcek, Damian Lubczyński, Łukasz Karliński, Patryk Koźmiński, Hubert Gieroń, opieka: Piotr Gęsikowski)
4. Kruszyna

5-6        Kłomnice, Rędziny

7-8        Kamienica Polska, Witkowice

9-12    Widzów, Przyrów, Mykanów, Skrzydlów

13-16 Rzerzęczyce, Blachownia, Rudniki, Dąbrowa Zielona

17.     Koniecpol

 
«•pierwsza••poprzednia•12•następna••ostatnia•»

•Strona 1 z 2•
 

Zegarek

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
27 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 188 dni.
Zodiak: Rak

Pogoda Kruszyna

Obóz sportowy w ferie 2016 roku

Obóz sportowy w 2016 r.
 

LICZNIK ODWIEDZIN od 29.01.2012 r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj7
mod_vvisit_counterWczoraj23
mod_vvisit_counterW tym tygodniu183
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień231
mod_vvisit_counterObecny miesiąc881
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc992
mod_vvisit_counterWszystkie221467

Online (w ciągu ostatnich 20 min.): 2
0 54.226.30.186
,
Dzisiaj: •Cze• 27, 2019